Většinou nám to nezabere víc než dvě hodiny. To je taky doba, kterou si počítám do celkové ceny. Pokud si budeme rozumět a víc toho prokecáme než nafotíme, tak ti za to nic navíc účtovat nebudu. 🙂 Neboj se mi před focením poslat nějaké fotky, které se ti líbí. Můžeme se jimi inspirovat. 

Základ je to, v čem se budeš cítit příjemně a atraktivně. 🙂 Samozřejmě se můžeš poradit i se mnou a něco určitě vymyslíme. Co se týče specifičtějších focení, je fajn se spolu alespoň trochu domluvit - svatební šaty v rozpadlém baráku by nemusely vypadat zrovna nejlíp. No i když... 🙂

Neztrapníš. 🙂 Jsem zvyklý pracovat jak s lidmi, kteří fotí opakovaně, tak s úplnými začátečníky. Možná se tomu budeš divit, ale práce s oběma skupinami je téměr totožná.

Pokud nemáš vymyšlené žádné specifické místo, nech to na mně. Znám v okolí spoustu zajímavých lokací, takže na výběru místa naše focení určitě neztroskotá.

To záleží na tom, kolik toho nafotíme. Probírat se tisícovkou fotek je něco jiného než stovkou. Zpravidla to ale netrvá déle než dva týdny. 

To může být různé, celkový počet se totiž odvíjí od vybraného balíčku, na kterém se domluvíme před samotným focením. Pokud se jich ale najde víc, než sis zaplatil/a a budou stát za to, rozhodně je nehodím do koše. To by byla škoda, ne? 

Samozřejmě. 🙂 Neupravené fotky s vodoznakem posílám přes Google Fotky. Tam si vybereš, které se ti líbí nejvíc a pošleš mi jejich názvy nebo je tam “olajkuješ”. Já se pak pustím do úprav. 🙂 

Výsledné fotky ti pošlu přes Úschovnu. Vždy zasílám ve třech různých formátech - fotky v maximální kvalitě (vhodné pro tisk) a pak pro použití na Facebooku a na Instagramu. Prosím tě o dodržení těchto formátů, protože když se tak nestane, tak kvalita fotek trpí a spolu s ní trpím i já. 🙂 Na závěr se s tebou domluvím, které fotky mi dovolíš zařadit do portfolia na můj web a sociální sítě. 

Tak teď už víš všechno. Jdeme fotit? 🙂

Každé focení je jinak náročné a to nemluvím o následných úpravách. Dalším aspektem, který může do finální ceny vstoupit, je počet fotek, zda budeme potřebovat nějaké speciální vybavení, jestli budeme fotit v ateliéru nebo jestli využijeme služeb vizážistky. Z tohoto důvodu nemám nikde vytvořený fixní ceník. Napiš mi a zakázku společně naceníme. 🙂